S.S.S.'de Ara
Anahtar Kelime(ler):
Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları ve yanıtlarını aşağıda bulabilirsiniz.
  1. Kullanıcı Grupları

   Balon Kullanıcı - Kurallara uymadığı için tüm hakları alınan üye grubudur.

   Çaylak Kullanıcı - Rationuz 0.99 altında ise çaylak kullanıcı olursunuz.

   Normal Kullanıcı - Siteye ilk üye olduğunuzdaki başlama seviyesidir.

   Uzman Kullanıcı - Uploadınız 20 GB ve oranınız 1.05 in üzerinde ise uzman kullanıcı olursunuz.(Üyelik süresi en az 15 gün)
    
   Üstün Kullanıcı - Uploadınız 50 GB ve oranınız 1.25 in üzerinde ise üstün kullanıcı olursunuz.(Üyelik süresi en az 45 gün)
    
   MeGa Kulanıcı - Uploadınız 100 GB ve oranınız 1.50 in üzerinde ise mega kullanıcı olursunuz.(Üyelik süresi en az 60 gün)
    
   Süper Kullanıcı - Uploadınız 250 GB ve oranınız 2.00 nin üzerinde ise süper kullanıcı olursunuz.(Üyelik süresi en az 75 gün)
    
   Hiper Kullanıcı - Uploadınız 500 GB ve oranınız 2.50 nin üzerinde ise hiper kullanıcı olursunuz.(Üyelik süresi en az 90 gün)
    
   Ultra Kullanıcı - Uploadınız 1 TB ve oranınız 3.00 un üzerinde ise ultra kullanıcı olursunuz.(Üyelik süresi en az 105 gün)
    
   BiTTuRK SeVDaLıSı - Uploadınız 10 TB ve oranınız 5.00 un üzerinde ise BiTTuRK sevdalısı olursunuz.(Üyelik süresi en az 120 gün)
    
   VIP - Siteye büyük katkı yapmış (bağış vb.) özel kişilere verilen bir haktır. Reklam görmezler. İndirmeler hesaplarına yansımaz. Hit-Run sisteminden muaftırlar. Özel yardım alırlar.

   BiTTuRK Efsanesi - Uploadınız 50 TB ve oranınız 10.0 un üzerinde ise BiTTuRK Efsanesi olursunuz.(Üyelik süresi en az 1000 gün)
    
   Detaylı Özellikler için TIKLAYINIZ.